Novinky od českého výrobce dětských kočárků Lumek, které zjednoduší život rodičům!

Lumek

Historie značky Lumek

Historie značky Lumek se začala psát v roce 1991, kdy byla založena společnost Lumir a.s. s cílem vyrábět kvalitní dětské kočárky pro české i zahraniční trhy. První modely kočárků byly navrženy a vyráběny v domácích podmínkách, ale rychle si získaly oblibu zejména díky svému modernímu designu a funkčnosti.

V průběhu let se Lumir rozšířil do celosvětového obchodu s dětskými produkty a stal se jedním z nejznámějších českých výrobců dětských kočárků. Pro Lumek je charakteristická nejen kvalita a bezpečnost, ale také inovativní technologie a trendy design.

Dnes má společnost Lumir velkou škálu produktů, které jsou vysoce ceněny jak na domácím trhu, tak i v zahraničí. V neposlední řadě se lumkovské kočárky stávají stále oblíbenější volbou pro rodiče, kteří chtějí pro své dítě to nejlepší - bezpečné, moderní a pohodlné dopravní prostředek.

Nabídka dětských kočárků a příslušenství

Lumek - Nabídka dětských kočárků a příslušenství

Hledáte kvalitní, spolehlivý a bezpečný kočárek pro vaše dítě? Pak jste na správném místě! Lumek je český výrobce dětských kočárků s dlouholetou tradicí. Nabízíme nejen širokou škálu moderních designů, ale i praktické příslušenství, které usnadní péči o vaše miminko.

V naší nabídce najdete kočárky pro každou příležitost - od kompaktních modelů ideálních pro cestování a do města, až po robustní sportovní kočárky pro aktivní rodiče. Vyberte si z různých barevných kombinací, materiálů a funkcí takový kočárek, který splní všechny vaše požadavky.

Ale to není vše! Kromě samotných kočárků nabízíme i úpravy, jako jsou např. moskytiéry, deštníky nebo kapsy na drobnosti. Tyto doplňky jsou navrženy tak, aby se co nejlépe hodily k vašemu vybranému kočárku a zpříjemnily vám tím jeho používání.

S Lumekem máte jistotu kvality, bezpečí a pohodlí pro vaše dítě. Vyberte si kočárek a příslušenství od českého výrobce, který si váží vašeho spokojeného úsměvu i toho vašeho nejmenšího.

Prohlédněte si naši nabídku a najděte ten správný kočárek, který bude dokonalou volbou pro vás a vaše dítě.

Technické specifikace kočárků

Technické specifikace kočárků Lumek

Společnost Lumek se specializuje na výrobu prvotřídních dětských kočárků, které kombinují moderní design s vysoce kvalitními materiály a zabezpečením pro vaše dítě. Každý kočárek je pečlivě navržen a testován, aby splňoval nejpřísnější bezpečnostní normy a zabezpečoval bezproblémový pohyb pro vás i vaše dítě.

Níže jsou uvedeny technické specifikace všech našich kočárků:

- Typ: Kombinovaný (pro novorozence a batolata) nebo sportovní (pro starší děti)

- Rám: Lehký, avšak odolný hliníkový rám

- Hmotnost: V rozmezí 6-10 kg v závislosti na modelu

- Rozměry: Kočárky jsou navrženy tak, aby byly dostatečně prostorné pro vaše dítě, ale přitom snadno ovladatelné při pohybu po městských ulicích nebo venkovských cestách.

- Bezpečnostní prvky: Pintovací systém, pevné pásy, brzdy na kolech a další prvky pro maximální bezpečnost vašeho dítěte během pohybu.

- Výbava pro rodiče: nastavitelné rukojeti, velký košík na nákupy a praktické držadlo pro snadné přenášení

Všechny kočárky Lumek jsou vyráběny s ohledem na maximální komfort, bezpečnost a pohodlí vašeho dítěte. Důkladně si vyberte ten správný model pro vaše potřeby a užijte si spolehlivého pomocníka při prvních krocích vašeho malého princi nebo princezny.

Recenze a zkušenosti rodičů s kočárky Lumek

Kočárky Lumek jsou českým výrobkem, který si získal důvěru mnoha rodičů. Tyto kočárky nabízejí nejen skvělé designové provedení, ale také vysokou kvalitu a bezpečnost pro Vaše dítě. V této recenzi se podíváme na názory a zkušenosti rodičů, kteří již s kočárky Lumek pracují dennodenně.

Rodiče oceňují především pohodlnost a jednoduchost při manipulaci s kočárkem. Velmi vysoko hodnotí praktické úložné prostory pro nákupy nebo drobné dětské potřeby. Kromě toho jsou kočárky Lumek velice snadno ovladatelné i na nerovném terénu, což usnadňuje pohyb po městských chodnících i v přírodě.

Další velkou výhodou této značky je široká nabídka různých modelů kočárků, která umožňuje najít ideální kočárek pro každou rodinu a každodenní použití. Proti jiným značkám nabízejí Lumek kočárky svým uživatelům také další zajímavé funkce - např. možnost snadného a rychlého složení kočárku do kompaktní podoby.

Rodiče se také shodují, že Lumek kočárky jsou vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů, což zaručuje dlouhodobou odolnost kočárku vůči opotřebení. Celkově jsou Lumek kočárky velice oblíbené a důvěryhodné zejména mezi rodiči s malými dětmi, kteří hledají praktický a bezpečný dopravní prostředek pro své ratolesti.

Servis a záruční podmínky

Servis a záruční podmínky od Lumecku

Jsme hrdí na kvalitu našich dětských kočárků Lumecku a poskytujeme vám nejlepší servis a záruku. V případě jakýchkoliv problémů s vaším kočárkem nás kontaktujte prostřednictvím našeho zákaznického servisu a my se vám budeme snažit pomoci co nejdříve.

Záruka platí po dobu 2 let od data nákupu. V rámci této doby, pokud se ukáže, že vaše zařízení není vhodné pro běžné používání kvůli chybě v materiálu nebo výrobě, opravíme ho bezplatně.

Naše záruční podmínky jsou jednoduché a transparentní, takže můžete být naprosto jisti kvalitou svého kočárku Lumecku.

Srovnání s konkurenčními značkami

Lumek jako český výrobce dětských kočárků se snaží nabídnout svým zákazníkům nejen kvalitní a praktické produkty, ale také konkurenceschopné cenové relace. V této sekci se podíváme na to, jak Lumek stojí v porovnání s ostatními konkurenčními značkami na trhu dětských kočárků. Budeme zkoumat faktory jako design, funkčnost, kvalita materiálů a podobně. Díky tomuto přehledu budete mít jasnou představu o tom, co Lumek nabízí ve srovnání s jinými značkami na trhu a pomůže vám to učinit informovanější rozhodnutí při nákupu dětského kočárku.

Doporučení pro výběr dětského kočárku.

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivý dětský kočárek od českého výrobce, je Lumek tou správnou volbou. Při výběru kočárku pro Vaše dítě je dobré brát v úvahu několik faktorů, které Vám pomohou najít ten nejvhodnější model. Doporučujeme zaměřit se na velikost a tvar koleček, bezpečnostní prvky jako například pásy a brzdy, dostatečnou oporu pro záda dítěte a také případné další funkce jako skládací mechanismus či možnost přizpůsobení podle rostoucího věku Vašeho potomka. S Lumekem máte jistotu kvalitního produktu od renomovaného českého výrobce s dlouholetou tradicí.

Publikováno: 23. 04. 2023

Kategorie: rodina

Autor: Jana Zelnická

Tagy: lumek | český výrobce dětských kočárků