Vivo Hostivař: Obchodní centrum, které vás okouzlí svou nabídkou a atmosférou

Vivo Hostivař

Úvod do Vivo Hostivař

Představujeme vám Vivo Hostivař, moderní a dynamické obchodní centrum nacházející se v samotném srdci Prahy. S více než 200 různými obchody, restauracemi a kavárnami, nabízíme široké spektrum služeb a produktů pro naše zákazníky. Naše priority jsou rychlost, pohodlí a spokojenost zákazníka. Přijďte se u nás nakupovat, strávit příjemný den s rodinou nebo si jen tak odpočinout v atmosféře moderního prostředí. Těšíme se na vás!

Umístění a dostupnost

Umístění a dostupnost obchodního centra VIVO Hostivař v Praze jsou ideální pro všechny návštěvníky, kteří chtějí nakoupit v příjemném a moderním prostředí. Centrum se nachází na křižovatce D1 a D11, což znamená, že je snadno dostupné autem i veřejnou dopravou. K dispozici jsou i parkovací místa pro osobní vozidla. Okolní oblast nabízí také možnosti pro pěší i cyklistické výlety.

Historie a vývoj

Historie a vývoj Vivo Hostivař

Obchodní centrum Vivo Hostivař má svou zajímavou historii plnou proměn a inovací. Svůj první název - OC Hostivař - získalo v roce 2008, kdy bylo otevřeno jako moderní a rozsáhlé nákupní centrum. V průběhu let se však neustále vyvíjelo a přizpůsobovalo se potřebám svých zákazníků.

V roce 2015 prošlo celkovou rekonstrukcí, během které bylo rozšířeno o další patro s restauracemi a kinem. Nový design, moderní technologie a nové obchody přilákaly ještě více lidí, kteří si užívají atmosféru tohoto multifunkčního centra.

Dnes mohou návštěvníci Vivo Hostivař nakupovat u více než 170 obchodů různých značek, využít služeb banky či fitness centra, posedět si v kavárnách nebo si zajít na film do multikina Cinema City. Obchodní centrum stojí na rozhraní Prahy 10 a Prahy 15 a je oblíbeným cílem lidí ze všech okolních čtvrtí.

Architektura a design

"Architektura a design - Krása a Funkčnost v Obchodním Centru Vivo Hostivař v Praze"

Zákaznická zóna

Vítejte v zákaznické zóně obchodního centra vivo Hostivař! Zde se můžete těšit na širokou nabídku produktů od nejlepších prodejců, pohodlný nákup bez front a skvělé služby našeho týmu. Využijte také naše akce a slevy a nakupujte za ještě lepší ceny. V vivo Hostivař jsme tu pro vás, abychom vám zajišťovali nejen kvalitní nakupování, ale především úsměv na tváři!

Obchodní zóna

Obchodní zóna v centrovo-horním obvodu Prahy nabízí skvělé nákupní příležitosti pro všechny návštěvníky. Vivo Hostivař, největší obchodní centrum v této části města, se může pochlubit širokou nabídkou módního oblečení, oblíbených značek a restauracemi, které uspokojí i ty nejnáročnější chuťové buňky. Přijďte a objevte nové trendy, nakupujte a užijte si skvělý den s rodinou a přáteli!

Zábavní zóna

Zábavní zóna - nekonečná zábava a dobrodružství právě na dosah v obchodním centru Vivo Hostivař. Připravte se na adrenalinové sporty, herní automaty i zábavné atrakce pro celou rodinu. Užijte si bezstarostný den plný zábavy s námi!

Restaurace a stravování

"Vychutnejte si gastronomické zážitky v obchodním centru Vivo Hostivař! Nabízíme širokou škálu možností stravování, ze kterých si každý vybere. Od prémiové kuchyně v našich restauracích a bistro, přes rychlé občerstvení až po chutné dezerty v cukrárnách. Nechte se unést lahůdkami a užijte si nezapomenutelnou chuťovou jízdu!"

Služby a výhody pro zákazníky

Služby a výhody pro zákazníky v obchodním centru vivo Hostivař jsou neustále naší prioritou. Naše jedinečné služby zahrnují například bezplatné parkování pro návštěvníky, možnost zapůjčení kočárků či invalidních vozíků zdarma, nebo využití Wi-Fi sítě po celém centru. Kromě toho nabízíme široké spektrum obchodů s módou, kosmetikou a potravinami, služby banky a lékárny, ale také restaurace a kavárny pro odpočinek po náročném dni nakupování. V našem centru se mohou zákazníci těšit i na pravidelné akce a slevy od našich partnerů. Návštěva obchodního centra vivo Hostivař bude pro Vás nejenom pohodlným nakupováním, ale také zážitkem plným příjemných služeb a výhod.

Plány na budoucnost

Plány na budoucnost - Rozvoj obchodního centra VIVO Hostivař v Praze

VIVO Hostivař je významné obchodní centrum, které se nachází v jižní části Prahy a nabízí návštěvníkům široké spektrum služeb a zábavy. Nicméně, vedení centra neustále pracuje na zlepšování a inovacích s cílem poskytnout co nejlepší zážitek pro návštěvníky.

Jednou z hlavních priorit VIVO Hostivař je zvyšování udržitelnosti prostřednictvím úspor energie a snižování emisí. Plánovanými opatřeními jsou instalace solárních panelů, modernizace osvětlených prvků na LED technologii a efektivnější řešení odpadu.

Dalším plánem je rozšíření nabídky služeb, aby obchodní centrum bylo pro návštěvníky přitažlivější. Mimo stávající obchody bude přidán nový kongresový sál s kapacitou až 500 osob. Navíc bude otevřen nový fitness klub s moderním vybavením a wellness centrum.

VIVO Hostivař také plánuje spolupráci s místními firmami, aby podporovala místní ekonomiku a propagovala lokální značky. V rámci toho budou v obchodním centru pořádány speciální akce a slevy pro zákazníky.

Celkově, VIVO Hostivař se snaží poskytnout pro návštěvníky co nejlepší zážitek a být úspěšným obchodním centrem v Praze i v rámci celé České republiky.

Závěr a závěrečné myšlenky.

Závěr a závěrečné myšlenky.

Vivo Hostivař je moderní obchodní centrum nacházející se v pražské čtvrti Hostivař. Své návštěvníky láká nejen pestrou nabídkou obchodů, ale také restaurací, kaváren a zábavních aktivit pro celou rodinu.

Po prozkoumání této moderní budovy můžeme říci, že Vivo Hostivař nenabízí pouze nakupování, ale stalo se také oblíbeným místem pro setkání s přáteli a rodinou. Nabídka restaurací a kaváren je široká a vybere si zde každý návštěvník podle svých chuťových preferencí.

Další přidanou hodnotou jsou zábavné aktivity, jako je např. kino, laser game nebo bowlingové dráhy. Děti si také užijí v prostorném dětském koutku plném hraček a herním parku.

Celkově můžeme říci, že Vivo Hostivař nabídne únik z každodennosti a prozatím jedinečné nakupovací prostředí v Praze.

Publikováno: 29. 06. 2023

Kategorie: společnost

Autor: Anna Vondráková

Tagy: vivo hostivař | obchodní centrum v praze