Přehled otevírací doby na Silvestra 2019: Kam vyrazit a kdy nakoupit v poslední den roku?

Otevírací Doba Silvestr 2019

Vítejte! Zde naleznete aktuální informace o otevírací době na Silvestra 2019. Důležité pro všechny, kdo plánujete využít služeb, nakoupit či navštívit různá místa během tohoto období. Věříme, že tato informace vám usnadní vaše plány a bude pro vás užitečná.

Otevírací doba v období Silvestra 2019

Otevírací doba v období Silvestra 2019

Zde se dozvíte, jaké jsou otevírací hodiny během posledních dnů roku a na samotný Silvestr. V následujícím rozpisu najdete informace o tom, kdy jsou jednotlivé obchody, restaurace a služby k dispozici pro veřejnost. Mějte prosím na paměti, že mohou být některé změny v závislosti na konkrétním místě a provozovateli. Přejeme Vám příjemné nakupování a slavení!

Otevírací doba obchodů

Otevírací doba obchodů během Silvestru 2019 je velmi důležitou informací pro všechny, kteří plánují nakupovat nebo vyřizovat nějaké záležitosti v této době. V období svátků a především na Silvestra mohou mít obchody speciální otevírací dobu, která se liší od standardního provozu. Proto je nutné si tuto informaci ověřit, abyste nebyli překvapeni uzavřenými obchody ve chvíli, kdy potřebujete nakoupit či vyřešit nákupy. V částech města s turistickým ruchem mohou být otevírací doby delší, proto raději konzultujte webové stránky jednotlivých provozoven.

Otevírací doba restaurací a kaváren

Otevírací doba restaurací a kaváren je v období silvestru 2019 velmi důležitou informací pro všechny, kteří tráví tento svátek mimo domov. Restaurace a kavárny se totiž mohou lišit ve svých otevíracích dobách během této speciální noci. Proto jsme pro Vás shromáždili přesné informace o otevírací době těch nejpopulárnějších restaurací a kaváren v okolí, abyste mohli plánovat své stravování bez zbytečného stresu. Přečtěte si tedy následující seznam a nechte se inspirovat pro váš Silvestr 2019!

Otevírací doba kulturních institucí

Otevírací doba kulturních institucí

Pokud plánujete strávit Silvestra 2019 návštěvou kulturních institucí, jako jsou muzea, galerie či knihovny, je důležité vědět, kdy jsou tyto instituce otevřené. Následující informace Vám pomohou naplánovat Vaše aktivity a užít si tak kulturu během tohoto svátečního období.

V následujícím seznamu najdete otevírací dobu vybraných kulturních institucí:

- Muzeum hlavního města Prahy: otevřeno 31.12.2019 od 10:00 do 14:00, uzavřeno 1.1.2020

- Galerie Rudolfinum: otevřeno 31.12.2019 od 10:00 do 16:00, uzavřeno 1.1.2020

- Národní knihovna ČR: uzavřena od 23.12.2019 do 3.1.2020 (provoz bude obnoven v pondělí 6.1.)

- Státní opera Praha: uzavřena od 23.12.2019 do 5.1.2020

- Divadlo Na zábradlí: otevřeno pouze v den Silvestra (31.12.) odpoledne a večer

Pokud máte zájem navštívit jinou kulturní instituci, doporučujeme se před návštěvou informovat o aktuální otevírací době.

Otevírací doba sportovních center

Otevírací doba sportovních center během svátků je většinou ovlivněna rozvrhem svátečního období a silvestrovskou nocí. Pro všechny sportovce, kteří chtějí trénovat i během svátků, je důležité si ověřit aktuální otevírací dobu. V době Silvestra 2019 jsou mnohé sportovní centra výjimečně uzavřená nebo mají upravenou otevírací dobu, proto se ujistěte, že víte, kdy jsou centra přesně otevřená. Tím se vyhneme zbytečnému zklamání a ušetříme čas a energii.

Otevírací doba veřejné dopravy

Otevírací doba veřejné dopravy

Blížící se Silvestr 2019 má vliv i na otevírací dobu veřejné dopravy. Některé spoje mohou být v den Silvestra omezeny nebo zcela zrušeny. Proto je důležité včas informace ověřit u příslušného dopravce. Nezapomeňte také na možná opatření v centru města, která mohou ovlivnit průběh trasy vašeho spojení. Pamatujte na to, že předem plánovaný čas cesty může být prodloužen kvůli silničním a dopravním opatřením k zajištění bezpečnosti během oslav Nového roku.

Následující informace slouží jako závěr ohledně otevírací doby na přelomu roku 2019 a 2020. Doufáme, že jsme vám usnadnili plánování vašich oslav a nakupování v tento hektický čas. Pamatujte si, že jednotlivé obchody a služby mohou mít odlišnou otevírací dobu, proto doporučujeme předem zkontrolovat aktuální informace. Přejeme vám šťastné a bezpečné nové rok!