Co dělat, když máte pocit, že už to nezvládnete?

Život není peříčko a už vůbec se jeho kronika nepíše v růžové knihovně. Člověk má ve všedních dnech nejrůznější starosti a někdy až trápení, které nemusí být na první pohled vidět. Jak se říká, do hlavy nikdo nikomu nevidí, a možná že je to tak i lepší. Kdyby vidět bylo, hodně bychom se divili.

Problémy s láskou, dětmi, ale i fóbiemi nebo neřestmi občas přerostou lidem přes hlavu. Málokdo se k nim hodlá přiznat veřejně, protože se cítí poníženě a stydí se za ně. Jako berličku si proto bere alkohol nebo psychofarmaka. Tím se ale problémy jen prohlubují. Skutečně efektivní pomocí je systematická terapie pod dohledem odborníků.

​Odborníci na duši v Brně

Velmi dobré výsledky v oblasti stresů, úzkostí a závislostí přináší soukromá klinika AdiCare. Mateřská společnost sídlí v Praze, dceřinku lze nalézt v moravské metropoli Brno. Psychiatrie Brno je synonymem pro odbornou péči o duši. A to je dnes velkou devízou. Nalézt dobrého lékaře a volný termín je jako hledat jehlu v kupce sena.

V Brně se klade důraz na individuální psychoterapii. Pracuje se s kognitivně behaviorální terapií, stejně jako s pohybovou a logopsychoterapií. Použít je možné i hypnoterapii nebo krizovou intervenci. Jste psychicky na dně a máte pocit, že nic nezvládnete? Objednejte se na krizovou intervenci.


​Pomohou vám v aktuální krizi

Krizová intervence je forma psychologické pomoci v případě náročné životní situace, dlouhodobého stresu či po traumatické události. V AdiCare Brno vám bude k dispozici krizový intervent s akreditovaným vzděláním, který vám pomůže se zorientovat v aktuální krizi a vyhledat způsoby, jak jí překlenout a zmírnit její dopady.

Krizová intervence je výjimečná v tom, že je řešena aktuálně. Žádné čekání, žádné termíny! Můžete ji absolvovat i v online formě z pohodlí vašeho domova. Jedná se o psychosociální pomoc, v rámci krizové intervence se nepředepisují léky, ale zhodnotí se, zda si je aktuální krize vyžaduje a případně budete přednostně objednání k lékařům z kliniky AdiCare.

Publikováno: 28. 12. 2023

Kategorie: život

Autor: Ludmila Stoklasová