Počasí


Bohatý nebo chudý? Bohatý s kreativními nápady

Napsala: Karolína Šrahůlková

Datum: 17. března 2014

Také už se vám někdy stalo, že jste se setkali s nějakým skvělým nápadem, který jste jednoduše museli pochválit? Mohl to být třeba jen dobře vymyšlený kráječ na cibuli nebo obyčejná „vychytávka“v rámci vylepšení bydlení. Takových nápadů je dnes opravdu hodně, od svítící řasenky až po nové technologické nápady. Každý den na světě vznikají nové a nové kreativní nápady , které přináší lidem užitek v jejich životě. Jedná se buď o nové patenty, nové nápady na podnikání, nebo jednoduše cokoliv, co nikoho předtím ještě nenapadlo. A na těchto nápadech se dají vydělat statisíce, či dokonce milióny. Ale napadlo vás někdy zamyslet se, že takový nápad můžete mít i vy? Ano, můžete. Každý z nás je obdařen určitou mírou kreativního myšlení, jen jej správně využít.

Co je ale potřeba k tomu, abyste nějaký nápad také vymysleli? Především je potřeba si udělat čas na to, vůbec přemýšlet nad tímto tématem. Zde přináším návod, jak se navnadit na kreativní myšlení, samotná a nová kreativní myšlenka musí přijít od Vás. Vždy!

Návod naleznete zde
Všechna práva vyhrazena © 2010-2018 Nikola Šraibová, Michaela Lišková

Copyright | Zajímavé odkazy | Životní koučink Praha, Šťastná žena, Vztahový koučink Mentální trénink a sportovní koučink